Ticketclub.pl - kup bilety na koncerty ulubionych artystów

  • 09.01.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Ticketclub.pl - kup bilety na koncerty ulubionych artystów
Polskę odwiedza coraz więcej zagranicznych artystów, a rodzima scena muzyczna oferuje znacznie więcej niż kilka lat temu. Na Ticketclub.pl znajdzie się bilety na koncerty zespołów jazzowych, wokalistów pop, artystów ze sceny alternatywnej, a także na duże festiwale rockowe. Sprawdź, na jakie koncerty warto zwrócić uwagę w 2019 roku.

 

1. Ticketclub.pl dla każdego

2. Rockowa atmosfera

3. Alvaro Soler

4. Dżem

 

Polacy chętnie wybierają się na koncerty zarówno znanych muzyków i zespołów, jak i niszowych bandów. Bez względu na to, jakich biletów się poszukuje, na Ticketclub.pl można znaleźć wejściówki na ciekawe wydarzenia muzyczne.

 

Ticketclub.pl dla każdego

Na Ticketclub.pl kupi się bilety przez Internet na występy artystów takich jak Krzysztof Krawczyk - wystarczy śledzić informacje o artyście na https://ticketclub.pl/artysci/krzysztof-krawczyk-177/, a także na koncerty młodego pokolenia muzyków - Dawida Podsiadło, Korteza lub ABRADAB. Bilety online są dostępne dla każdego, bez względu na zasobność portfela i muzyczny gust. Na stronie ma się możliwość zarezerwowania dowolnego miejsca na sali koncertowej oraz zakupu wejściówek na najważniejsze wydarzenia muzyczne w całym kraju.

 

Rockowa atmosfera

Rockowa atmosfera to muzyczne wydarzenie roku dla wszystkich fanów ostrych, mocnych brzmień. Występ Patrycji Markowskiej wraz z Grzegorzem Markowskim (zobacz więcej na https://ticketclub.pl/artysci/perfect-79/ ) i Arturem Gadowskim oraz gitarzystami Sebastianem Piekarem i Piotrem Koncą będzie prawdziwym rollercoasterem. Patrycja zagra własne ballady i ostre utwory, a także wystąpi w duecie z herosami polskiej sceny rockowej. Dodatkowo dla swoich fanów zagra utwory z nowego krążka „Krótka płyta o miłości”. Bilety online na koncert rockowa atmosfera są dostępne na Ticketclub.pl.

 

Alvaro Soler

Bilety przez Internet na koncerty gwiazdy sylwestra w Zakopanem rozchodzą się w ekspresowym tempie. Alvaro Soler łączy brzmienie instrumentów klawiszowych, gitar, ksylofonu i perkusji, tworząc ciekawą mieszankę brzmień latynoskich i wielkomiejskich produkcji lo-fi. Na https://ticketclub.pl/artysci/alvaro-soler-196/ dostępne są bilety na nadchodzące koncerty artysty w Warszawie i Poznaniu.

 

Dżem

Dżem to legenda polskiego bluesa, dlatego bilety online na https://ticketclub.pl/artysci/dzem-26/ to prawdziwa gratka dla fanów formacji. O muzykach Dżemu mówi się „polscy Rolling Stonesi”, gdyż nikt inni tak dobrze nie radzi sobie z różnymi stylami. Zespół nie ma sobie równych, a przeboje takie jak Wehikuł Czasu i Do Kołyski nucą kolejne pokolenia Polaków.

Grupa Tipmedia
Podziel się: