Gryfice: "Moda na Seniora”

  • 16.05.2018, 18:45 (aktualizacja 17.05.2018 00:52)
  • str
Gryfice: "Moda na Seniora”
We wtorek 15 maja w Gryfickim Domu Kultury odbyła się kolejna już edycja dorocznej imprezy pod hasłem: „Moda na Seniora” organizowanej przez Panią Marzenę Pelc - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gryficach. Na zapełnionej po brzegi widowni nie zabrakło przedstawicieli samorządu, starosty gryfickiego Kazimierza Sacia i przewodniczącego Rady Miejskiej w Gryficach Krzysztofa Tokarczyka.

Tym razem inspiracje do prezentowanych modeli miały pochodzić z Wielkiego Ekranu. „To miało być utrudnienie a okazało się, że dodatkowo wyzwoliło zmysły naszych seniorów – mówi Marzena Pelc – Na scenie wystąpiło 40 osób w bardzo odważnych strojach. Tym razem przyjechali też uczestnicy z zewnątrz – do konkursu przystąpiło 6 „postaci filmowych” z trzebiatowskiego Stowarzyszenia ARAMIS. Najistotniejszą rzeczą jest to, że wszyscy się doskonale bawimy, że lubimy spędzać ze sobą czas, potrafimy się wzajemnie inspirować. Seniorzy są szczęśliwi i zadowoleni i nie tylko potrafią się doskonale bawić ale też następuje integracja nie tylko w środowisku seniorów ale też z młodzieżą i całą lokalną społecznością. Na nasze uroczystości przychodzi coraz więcej osób i doskonale się u nas czują”.

Na scenie stworzyło się barwne widowisko. Uczestnicy wcielali się w bohaterów filmów „Lalka” „Nad Niemnem” czy „Flinstonowie” oraz aktorów jak Charlie Chaplin. Do filmowej zabawy włączyli się także pracownicy Domu Pomocy Społecznej wykazując wielki talent aktorski. Wystąpiła też młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Foto: Katarzyna Adamiak

str

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe