Ewa Wróbel przez kolejną kadencję pokieruje Przedszkolem nr 3 w Nowogardzie

  • 16.05.2018, 23:20
  • str
Ewa Wróbel przez kolejną kadencję pokieruje Przedszkolem nr 3 w Nowogardzie
W środę 16 maja w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, burmistrz Robert Czapla w obecności Barbary Sroki z Referatu Edukacji UM oficjalnie wręczył akt powołania na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 3 pani Ewie Wróbel.

Dla pani Ewy Wróbel to już czwarta kadencja na stanowisku dyrektora tej placówki. Swoje obowiązki pełni od 2003 roku i może poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi a placówka jest wiodącą nie tylko na terenie Nowogardu. Komisja konkursowa doceniła bardzo kompetentny a przy tym trochę nowatorski sposób zaprezentowania przez panią Ewę Wróbel koncepcji funkcjonowania przedszkola w kolejnych latach. W efekcie zwycięstwa w konkursie pełnienie obowiązków dyrektora zostało jej powierzone do 31 sierpnia 2023 roku.

Przedszkole Nr 3 w ostatnich latach przechodziło systematyczną modernizację, wykonano m.in. remont elewacji, dachu i ogrodzenia, systematycznie modernizowana jest infrastruktura placówki a także jej wyposażenie tak aby jak najlepiej służyła 145 dzieciom z terenu gminy Nowogard - rozlokowanych w 6 oddziałach gdzie mają zapewnioną wykwalifikowaną opiekę pedagogiczną oraz dodatkowo dla starszych grup zajęcia plastyczne i teatralne.

Dyrektor Ewa Wróbel nie kryła satysfakcji  z powierzenia jej na kolejne lata stanowiska. Jest jeszcze w placówce sporo do zrobienia a pani Ewie nie brakuje pomysłów na kolejne atrakcje dla jej wychowanków. Praca daje jej wiele satysfakcji nawet wobec trudnych niekiedy wyzwań stawianych przez reformę edukacji.

Burmistrz Robert Czapla, do życzeń owocnej pracy i dalszych sukcesów w kierowaniu placówką dołączył piękny bukiet kwiatów.

 

str

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe