Finał Olimpiady Wiedzy o ZUS

  • 8.05.2018, 10:21
  • Wyrwińska
Finał Olimpiady Wiedzy o ZUS
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach uczestniczyli w finale Olimpiady Wiedzy o ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

W Warszawie, 26 kwietnia 2018 r., zespół uczniów z ZSP. im. Czesława Miłosza w Gryficach, stanął do rywalizacji z najlepszymi drużynami z 15 województw oraz dodatkowo dwoma drużynami wybranymi przez Komitet Olimpiady za najwyższe wyniki. W tegorocznej Olimpiadzie wzięło udział ponad 30 tysięcy uczniów z 912 szkół z całej Polski. Finał olimpiady przebiegał w trzech turach. W każdej turze drużyny odpowiadały na 10 pytań wielokrotnego wyboru. Wygrywały te drużyny, które odpowiadały prawidłowo na pytania i w najkrótszym czasie.

Po pierwszej rundzie odpadło 10 zespołów. Drużyna ZSP im. Czesława Miłosza w składzie: Sandra Kleczkowska, Beata Jackowiak oraz Grzegorz Hryszkiewicz, była wśród ośmiu najlepszych drużyn w Polsce! Zabrakło trochę czasu, aby powalczyć o podium. Finaliści otrzymali przyrzeczenia indeksów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Gratulujemy uczniom, życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowi drużyny Barbarze Podgórskiej składamy podziękowania za przygotowanie uczniów do Olimpiady.

Wyrwińska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe