Pływacy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie na podium

  • 20.04.2018, 14:54 (aktualizacja 24.04.2018 14:56)
  • MOS
Pływacy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie na podium

17 kwietnia w Szczecinku odbyły się zawody pływackie w cyklu eliminacji do mistrzostw Polski w pływaniu dla uczniów w wieku 2002 i młodsi oraz 2001 i starsi. Dla grupy uczestników ze starszej grupy konkurencje pływackie odbywały się na dystansie 50 metrów, a dla grupy młodszej na dystansie 25 metrów. W zawodach brała udział 7 osobowa reprezentacja wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

Uczniowie MOS wrócili z zawodów z 3 medalami: 1 srebrnym zdobytym przez Marcela Płocharskiego w stylu dowolnym na dystansie 25 metrów  i dwoma brązowymi. Pierwszy został zdobyty przez Marka Fijałkowskiego na dystansie 50 m w stylu klasycznym, a drugi przez Bartosza Dzierżyńskiego na dystansie 25 m stylem dowolnym.

Zawody odbyły się   w miłej  i sportowej atmosferze.

MOS

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe