Trampkarze Polonii Płoty nadal niepokonani

  • 21.04.2018, 10:37
  • Grzegorz Ratajczyk
Trampkarze Polonii Płoty nadal niepokonani
Podopieczni trenera Artura Nabrzewskiego są jedynym niepokonanym zespołem w lidze Trampkarza rocznik 2005/2003 grupy pierwszej.

Drużyna trampkarzy po rozegraniu 19 meczy ligowych nadal plasuje się na pierwszym miejscu z dorobkiem 57 punktów i stosunkiem bramkowym 150 : 11. Ogromnym osiągnięciem jest strzelenie rywalom 150 goli w 19 meczach!, a najlepszy z nich Daniel Ratajczyk zdobył 51 goli!. Pozostałe gole zdobyli: O. Malinowski 26, J. Sobczak 12, F. Mazur 11, O. Dziedzic 11, J. Głębocki 8, K. Dąbrowski 7, K. Tomczyk 4, K. Bajkowski 3, P. Samołyk 3, N. Kościuk 3, S. Bojar 2, M. Biernacki 2, J. Michałowski 2, A. Wójcik 1, J. Gułajewski 1 i Eryk Mazur 1.  Jeśli chodzi o stracone bramki to pozwoliliśmy sobie wbić tylko 11 bramek, a to wszystko za sprawą znakomitej obrony i naszego bramkarza Eryka Mazur. Nasza ekipa zdobywała średnio ponad 7 i pół gola na mecz!

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Drużyna nie przegrała żadnego meczu w lidze co bardzo cieszy, a nawet niektórych mocno zaskakuje. Systematyczne treningi, sumienne branie udziału w tych zajęciach, znakomita frekwencja na meczach i treningach. Do tego wielu znakomitych piłkarzy, którzy potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki i wraz z całym zespołem w każdym meczu walczyć o zwycięstwo. Klub Polonia Płoty jest niesamowicie dumny z postawy swoich drużyn młodzieżowych, a szczególnie z trampkarzy. Ogromne podziękowania dla każdego z Was za wszystko! Za emocje, za sporą ilość goli, za piękne bramki, ogólnie za świetne wyniki, za to ogromne zaangażowanie i walkę od początku do końca! Dziękujemy również wszystkim poza zawodnikami, którzy przyczynili się do sukcesu naszej drużyny! Dziękujemy Trenerowi Arturowi za poprowadzenie drużyny oraz trenerom: Pawłowi i Damianowi, którzy również dołożyli swoje cegiełki do tego sukcesu, a także Wszystkim kibicom, którzy są z tą drużyną od samego trudnego początku, za wiarę w nas i za, to że jesteście z nami na dobre i złe.

Grzegorz Ratajczyk

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe