Siłownia plenerowa w Błotnie już służy mieszkańcom

  • 15.04.2018, 10:09
  • str
Siłownia plenerowa w Błotnie już służy mieszkańcom

W czerwcu ub, r., burmistrz Nowogardu Robert Czapla, podpisał umowę z Pracownią Architektury Krajobrazu „Trzy Małe Drzewka” na opracowanie dokumentacji projektowej budowy siłowni zewnętrznej w Błotnie. Koszt wykonania dokumentacji zamknął się kwotą 3.444 zł.

W październiku ogłoszono zaproszenia do składania ofert. Najlepszą warunki zaoferowała firma „Pod Trzepakiem” S.C. z Gdańska. Umowę podpisano 15 listopada 2017 r. w ramach której za kwotę 23.684 zł, wykonawca złożył i zamontował urządzenia siłowni: wioślarz, orbitrek, rowerek, steper i wyciąg górny.

W piątek, 13 kwietnia, przy pięknej słonecznej pogodzie z udziałem burmistrza Roberta Czapli, dyrektora Szkoły Podstawowej w Błotnie Tomasza Żelazowskiego, sołtys Błotna Danuty Nowak i sołtysa Karska Jerzego Kubickiego oraz uczniów szkoły na której terenie zlokalizowana została nowa siłownia odbyło się oficjalne oddanie jej do użytku. Obiekt ma służyć nie tylko uczniom ale oczywiście wszystkim mieszkańcom sołectwa co jak widać na zdjęciach już realizuje się w praktyce.

Należy jeszcze dodać, że siłownia jest odpowiedzią na autentyczne zapotrzebowanie mieszkańców - prawie połowa kosztów budowy siłowni pochodzi z funduszu sołeckiego Błotna.

str

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe