Marzena Kipiel-Sztuka – spotkanie autorskie w gryfickiej bibliotece

  • 13.04.2018, 14:26 (aktualizacja 14.04.2018 14:29)
  • str
Marzena Kipiel-Sztuka – spotkanie autorskie w gryfickiej bibliotece
W czwartek 12 kwietnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne „spotkanie przy kawie”, tym razem gościem była aktorka Marzena Kipiel-Sztuka, szerokiej publiczności znana z popularnego serialu „Świat według Kiepskich” ale też aktorka filmowa i teatralna oraz autorką książki „Życie nie jest kiepskie”.

O dużej popularności pani Marzeny może świadczyć wypełniona po brzegi sala i żywe reakcje zgromadzonej publiczności bardzo ciekawej nie tylko tajników serialowej kuchni ale też, a może nawet bardziej, tego jaka jest pani Marzena własnie poza serialem i chyba się nie zawiedli, aktorka opoiadała historie z własnego życia, ale też ploteczki ze zdjęciowego planu.

Oczywiście nie zabrakło też chętnych do osobistego zadawania pytań, wspólnych fotografii i zdobycia autografu.

str

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe