„BEZPIECZNY WEEKEND” WIELKANOC 2018 – BYŁO BEZPIECZNIE

  • 4.04.2018, 12:58 (aktualizacja 05.04.2018 13:03)
  • KPP Gryfice
„BEZPIECZNY WEEKEND” WIELKANOC 2018 – BYŁO BEZPIECZNIE
Od piątku policjanci ruchu drogowego z Gryfic pilnowali bezpieczeństwa na drogach powiatu gryfickiego. Mundurowi szczególną uwagę zwracali na stan trzeźwości kierujących, prędkość, a także stan techniczny pojazdów.

Od piątku mundurowi z gryfickiej drogówki prowadzili wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierowców, a także zwracali uwagę na stan techniczny i wyposażenie pojazdów.

Dzięki intensywnym działaniom policjantów tegoroczne święta można uznać za bezpieczne. W okresie od 30 marca do 2 kwietnia br. odnotowano tylko pięć kolizji drogowych, a policjanci wyeliminowali z ruchu 3 nietrzeźwych kierujących.

Choć długi, świąteczny weekend się skończył, policja wciąż apeluje o rozwagę do osób, które wracają do domów.

Niekorzystna aura, a także zmiany w natężeniu ruchu, na niektórych odcinkach dróg stanowią podstawę do zachowania czujności i zwiększenia uwagi na drodze dlatego tak ważne jest m.in. dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, dbanie o właściwą kondycję psychofizyczną, a w szczególności zachowanie trzeźwości.

KPP Gryfice
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe