Pięć pucharów dla płotowskich strzelców

  • 4.04.2018, 21:23 (aktualizacja 04.04.2018 21:29)
  • str
Pięć pucharów dla płotowskich strzelców
W niedzielę 18 marca na strzelnicy w Słupsku odbyły się XVI Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. W strzeleckiej rywalizacji doskonale spisali się nasi strzelcy z gminy Płoty zdobywając pięć pucharów.

Zwycięstwo w kategoriach pistolet dowolny i rewolwer to kolejny sukces naszego – już mocno utytułowanego strzelca Wojciecha Reja. Okazuje się, że Wojtek Rej „zaraził” strzelecką pasją Marcina Kowalewskiego i jego syna Franka który już po niespełna dwuletnim treningu zaczyna odnosić sukcesy w kategorii juniorów. Franek w Słupsku wygrał rywalizację w kategorii karabinek sportowy juniorów a jego tato Marcin Kowalewski „dorzucił” do kolekcji jeszcze dwa zwycięstwa w kategorii karabinek sportowy i karabinek pneumatyczny.

Płotowscy strzelcy z zawodów w Słupsku przywieźli w sumie 6 pucharów bo Franek odebrał jeszcze zaległy puchar za sukces odniesiony w zawodach styczniowych.

Jak widać, sportowe sukcesy gminy Płoty to nie tylko znane na wielu sportowych arenach piłkarskich POLONIA i lekkoatletycznych MOKASYN ale też strzelectwo sportowe.

 

str

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe