Dziennikarze z Gruzji odwiedzili Polskę

  • 29.03.2018, 20:05
  • ŁSz
Dziennikarze z Gruzji odwiedzili Polskę Fot. Joanna Pliszka
Stowarzyszenie Gruzińskich Dziennikarzy Rolniczych (AGAJ) zwiedzało Polskę. Wczoraj dotarli do naszego województwa. Odwiedzili m.in skansen w Zaborsku w Powiecie Pyrzyckim. Ich celem jest wzmocnienie przepływu informacji o rolnictwie wśród odpowiednich zainteresowanych stron i rolników, a także ogólnie dla rozwoju sektora rolnego.

- Jesteśmy zachwyceni Pomorzem Zachodnim i jak wykorzystaliście szansę z Unii Europejskiej. Widzieliśmy polskie lasy, które są dobrze zagospodarowane - mówi Maia Mamulashvili, liderka Stowarzyszenia Dziennikarzy Rolniczych.

Efektem współpracy ma być powstanie roboczej grupy dziennikarzy skupiających przedstawicieli z Gruzji, Polski i Niemiec.

ŁSz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe