Motocykliści rozpoczynają sezon

  • 27.03.2018, 22:36 (aktualizacja 27.03.2018, 22:41)
  • str
Motocykliści rozpoczynają sezon
Po raz kolejny w Gryficach przez miasto przetoczyła się kawalkada jednośladów których kierowcy w ten specyficzny i malowniczy sposób wspólnie pożegnali zimę i rozpoczęli nowy sezon.

Według pobieżnych obliczeń, dobrze ponad 500 motocyklistów spotkało się na Placu Zwycięstwa, aby stąd kawalkadą przejechać ulicami miasta i dotrzeć na gryfickie Błonia gdzie odbył się motocyklowy piknik którego kulmninacyjnym punktem programu było wrzucenie do Regi podpalonej zgodnie z tradycją pożegnania zimy marzannę.

Już na długo przed południem, na Placu Zwycięstwa w Gryficach coraz liczniej zaczęły pojawiać się dwukołowe maszyny i ich kierowcy. To przy okazji wspaniały przegląd motocyklowej techniki jak i ich wyjątkowych kierowców. Można było podziwiać zarówno cudeńka i rarytasy jak i zwyczajne dwukołowe jeździdła. Kierowców wszystkich tych maszyn łączy pasja drogowej wolności i przygody. To element stylu życia w myśl którego należy - na inaugurację motocyklowego sezonu - pokonać nawet kilkaset kilometrów aby spotkać się podobnymi sobie pasjonatami na wyjątkowej imprezie, która już na trwałe wpisała się w motocyklową tradycję i w serca gryficzan podziwiających kierowców i ich wspaniałe maszyny.

str

Zdjęcia (72)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe