Wielkanocne spotkanie płotowskich emerytów

  • 24.03.2018, 21:59 (aktualizacja 27.03.2018 22:03)
  • str
Wielkanocne spotkanie płotowskich emerytów
Wielkanoc, to najważniejsze katolickie święto tradycyjnie przeżywane w rodzinnym gronie. Członkowie Zwiazku emerytów Rencistów i Inwalidów w Płotach to taka wielka rodzina ludzi którzy wspólnie spędzają czas i wspólnie przeżywają także te najważniejsze rodzinne wydarzenia.

W czwartek 22 marca jak co roku takie wielkanocne spotkanie odbyło się w sali Domu Kultury w Płotach z udziałem przedstawicieli władz samorządowych którzy zawsze czynnie uczestniczą i wspierają przedsięwzięcia organizowane przez seniorów. Duszpasterskiego błogosławieństwa udzielił ksiądz proboszcz Ryszard Szymanik a panie z komisji socjalnej przygotowały smakowite potrawy.

Wszystkim płotowskim seniorom składamy życzenia Zdrowych, Radosnych i Rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Redakcja.

str

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe