„MIŁOSZ” znów postawił na Słońce

  • 26.03.2018, 16:50
  • Stanisław Razmus
„MIŁOSZ” znów postawił na Słońce

Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach biorą udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Postaw na słońce” w ramach projektu prowadzonego przez Fundację BOŚ. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy na temat kampanii środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE).

Młodzi filmowcy z „Miłosza” zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i reżyserskie, kręcąc humorystyczny film o panelach fotowoltaicznych. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia efektów pracy licealistów. Film można obejrzeć klikając w poniższy link: https://youtu.be/HxuORPvgYJo, jak również na Facebooku szkoły oraz na kanale You Tube pod nazwą „Postaw na słońce v2”

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe