„Daydream” w koncercie „dla Niepodległej”

  • 19.03.2018, 12:01
  • Stanisław Razmus
„Daydream” w koncercie „dla Niepodległej”
16 marca w Domu Kultury po raz kolejny odbył się koncert z cyklu „dla Niepodległej” . Tym razem na scenie płotowskiego Domu Kultury zaprezentował się młody, zdolny zespół „Daydream” na co dzień grający i reprezentujący DK Płoty. Mocne rockowe brzmienia przyciągnęły dość liczną grupę mieszkańców. Tylu bisów u nas jeszcze nie było. Chłopaki z „Daydreamu” dali czadu. Pieczę nad zespołem trzyma Pan Tomasz Zdrozis (senior), który uczy, pomaga i śpiewa.

Zespół powstał w 2015 roku w MGOK w Płotach Większość repertuaru to polskie klasyki muzyki rockowej.

Na początku w skład wchodziła tylko perkusja i wokalista z gitarą. Po pewnym czasie dołączyła gitara basowa, elektryczna, dwoje wokalistów i puzon. W takim składzie zespół grał ponad rok. Po tym czasie odeszło i dołączyło kilka osób i zmienił się opiekun zespołu. Jedynie perkusista się nie zmienił.

W tej chwili w zespole grają:
Tomasz Zdrozis - opiekun zespołu, gitara elektryczna , wokal
Tomasz Zdrozis Junior - Gitara Elektryczna
Jarek Gajdziński - Gitara Basowa
Mateusz Manturuk - Perkusja
Zespół poszukuje osób na: Wokal, gitarę elektryczną, klawisze. Osoby potrafiące grać na czymś innym też będą mile widziane.
 

Na kolejny koncert z cyklu „dla Niepodległej” zapraszamy Państwa już 14 kwietnia Tym razem w DK Płoty akustycznie zagrają dla nas Tomasz Skierczyński oraz Gabriel Fleszar znany z takich utworów jak „Kropla deszczu” oraz „Bilet do nieba”.
 

--------------------------------

Kontakt i fanpage zespołu
Facebook /TheDaydreamBand

E-mail
[email protected]

Stanisław Razmus

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe