W Słudwii wspólne święto - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny

  • 12.03.2018, 11:10
  • STR
W Słudwii wspólne święto - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny
W sobotę 10 marca w świetlicy wiejskiej w Słudwii odbyło się uroczyste spotkanie mieszkańców tej sympatycznej miejscowości.

Okazją były obchody świąt  -  Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny, ale tak naprawdę w Słudwii takie prawie rodzinne spotkania mieszkańców to nic nadzwyczajnego. A świetlica nie tylko od święta tętni życiem.

Niewątpliwie dużą zasługę ma w tym prężnie działająca Rada Sołecka z sołtysem Jarosławem Dąbrowskim. W świetlicy spotykają się zarówno najmłodsi jak i ci bardziej dojrzali mieszkańcy. Efekty pracy uzdolnionych rękodzielniczo pań mocno inspirowanych prze panią Ewę Wysocką można podziwiać na okazjonalnie zorgsnizowanej wystawie.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć serdecznych życzeń i kwiatów dla licznie przybyłych pań. Tym razem panowie zajęli się przygotowaniem i serwowaniem smakowitych potraw za zebrali - wraz z życzeniami z okazji Dnia Mężczyzny – gratulacje i pochwały, a wszystko widać na załączonych zdjęciach.

STR

Zdjęcia (18)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe