Drużyna uczniów „Miłosza” najlepsza w województwie w półfinale Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych

  • 21.03.2018, 12:42
  • ZSP
Drużyna uczniów „Miłosza” najlepsza w województwie w półfinale Olimpiady  o ubezpieczeniach społecznych
16 marca 2018 r. w Oddziale ZUS w Szczecinie miał miejsce półfinał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada organizowana przez ZUS. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Do Olimpiady przystąpiło w tym roku 30 tys. uczniów z całej Polski. Wyłoniono 321 szkół, które były reprezentowane w swoich województwach przez trzyosobowe zespoły. W województwie zachodniopomorskim podjęło rywalizację 20 szkół. Nasz zespół w składzie: Sandra Kleczkowska, Beata Jackowiak, Grzegorz Hryszkiewicz  pokonał wszystkie szkoły w województwie i zajął I miejsce.

W finale Olimpiady, który odbędzie się w Warszawie 25 kwietnia br.,  województwo zachodniopomorskie będzie reprezentowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Gratulujemy uczniom. Życzymy powodzenia i kolejnych sukcesów.

Uczniów przygotowała Pani Barbara Podgórska.

ZSP

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe