I MIEJSCE UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO SZKÓŁ I OŚRODKÓW SPECJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW W STARGARDZIE

  • 19.03.2018, 20:45
  • Daniel Malitowski
I MIEJSCE UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO SZKÓŁ I OŚRODKÓW SPECJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW W STARGARDZIE
Dnia 14 marca w Hali Miejskiej OSiR przy ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Województwa chłopców w piłce nożnej 5-osobowej Szkół i Ośrodków Specjalnych. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w Stargardzie.

W zawodach wzięło udział 6 Szkół i Ośrodków z Województwa Zachodniopomorskiego. System rozgrywek odbył się na zasadzie ”każdy z każdym”. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z MOS w Waniorowie, którzy zajęli  I miejsce i jako jedyna drużyna w turnieju została niepokonana wygrywając cztery i remisując jeden mecz. Uczniowie z Waniorowa w pierwszym meczu  zmierzyli się z drużyną ze Sławna wygrywając 2:0 , następnie zremisowali z zawodnikami z Pyrzyc 1:1, kolejny mecz to kolejne zwycięstwo tym razem z Chojną 4:0, a następnie wygrana po  bardzo emocjonującym meczu z drużyną z Suliszewa 3:2. Na koniec uczniowie z Waniorowa spotkali się z gospodarzami  turnieju, którzy także nie mieli żadnej  porażki.  Po zaciętym  i bardzo wyrównanym spotkaniu  uczniowie z Waniorowa wygrali 1:0 strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu, a bohaterem spotkania okazał się Marcin Hedrych, który pięknym strzałem dał zwycięstwo drużynie.  Nagrodę specjalną dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Patryk Kwiatkowski, a nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał Grzegorz Grymbski.

Na zawodach panowała miła  i przyjazna atmosfera, zgodna z zasadami fair play. Wszystkim uczniom gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie, którzy wchodzili w skład drużyny: Marcin Hedrych,, Jakub Łuczak, Marcel Płocharski, Patryk Kwiatkowski, Dawid Szaryk, Grzegorz Grymbski oraz Patryk Zając.

 

Daniel Malitowski nauczyciel w-f w MOS w Waniorowie.

Daniel Malitowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe