Gabriel Fleszar wystąpi w Domu Kultury w Płotach

  • 20.03.2018, 20:16
  • DK Płoty
Gabriel Fleszar wystąpi w Domu Kultury w Płotach
14 kwietnia 2018 r. (sobota) w Domu Kultury w Płotach w cyklu koncertów „Dla Niepodległej” wystąpi Gabriel Fleszar, który zadebiutował w 1999 roku piosenką „Kroplą deszczu”. Piosenka ta stała się ogromnym przebojem i do dziś jest jedną z najchętniej granych w polskich stacjach radiowych. Przed nami wyjątkowy wieczór w akustycznym wydaniu.

Gabriel Fleszar - ur.27.09.1979- Muzyk (gitara i fortepian), wokalista, autor tekstów i kompozytor, poeta (minitomik poezji dołączony do płyty "Pełnia" oraz antologia legnickiego rynku "Nawet pawie mamy czarnobiałe"), aktor filmowy: główna rola w filmie "Sezon na leszcza" (2001) w reżyserii Bogusława Lindy oraz teatralny: z grupą "300 chwil do deja vu" (grand prix i nagroda prezydenta miasta na Festiwalu Teatrów Amatorskich w Legnicy oraz wyróżnienie na XXV Barbórkowych Spotkaniach Teatralnych w Dąbrowie Górniczej za autorski spektakl "4/4"), jako wokalista solowy wydał płyty: "Niespokojny" (1999), "Niespokojny 2" (2001) i "Pełnia" (2003), które łącznie sprzedały się w nakładzie ponad 70 tys. egzemplarzy, odebrał dwa Playboxy (nagrody rozgłośni radiowych) za debiut i przebój roku 1999 („Kroplą deszczu”), od 2010 roku wokalista rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę "Frutti di mare" (grudzień 2012), autor muzyki do spektaklu "Pracapospolita czyli tacy sami" wystawianego przez jeden z najlepszych w Polsce teatrów -legnicki Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, występuje również w elektronicznym duecie QLHEAD/FLESZAR oraz  w rozimprowizowanym, akustycznym A3 Format.

DK Płoty
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe