VIII EDYCJA ZACHODNIOPOMORSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PODATKACH

  • 17.03.2018, 20:01
  • Wyrwińska
VIII   EDYCJA  ZACHODNIOPOMORSKIEGO  KONKURSU  WIEDZY  O  PODATKACH

15 marca 2018 roku w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie odbył się finał VIII Edycji Konkursu Wiedzy o Podatkach, który został zorganizowany przez Zachodniopomorską Krajową Izbę Doradców Podatkowych w Szczecinie pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Myślą przewodnią tegorocznej edycji konkursu była "Swoboda działalności gospodarczej". Tematyka obejmowała również wiedzę
z podatków, doradztwa podatkowego i zasad etyki zawodowej.
Ww. konkurs przebiegał w dwóch etapach.

Pierwszy z nich polegał na napisaniu pracy pisemnej o tematyce podatkowej na jeden
z wybranych tematów. Spośród autorów nadesłanych prac do finału zakwalifikowano 29 osób. Finał wojewódzki Konkursu składał się z części pisemnej, w której wzięło udział 27 osób oraz ustnej, do której zakwalifikowało się 21 osób.

I miejsce zajął Dariusz Pyzia – uczeń klasy III Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.

Wszyscy wyłonieni laureaci Konkursu zostali zakwalifikowani do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Finale Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Ucznia do konkursu przygotowywała Pani mgr Krystyna Gródecka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wyrwińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe