WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DLA POLICJANTÓW Z GRYFIC I TRZEBIATOWA

  • 15.03.2018, 09:53 (aktualizacja 15.03.2018 10:00)
  • KPP Gryfice
WYRÓŻNIENIA I NAGRODY DLA POLICJANTÓW Z GRYFIC I TRZEBIATOWA
Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, insp. Jacek Cegieła wyróżnił nagrodami pieniężnymi 50 policjantów z całego garnizonu zachodniopomorskiego. Wśród nagrodzonych za wzorową postawę, zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji powierzonych obowiązków było 4 policjantów z Gryfic.

Wczoraj szef zachodniopomorskiego garnizonu, Pan insp. Jacek Cegieła wręczył 50 policjantom nagrody pieniężne, dziękując im w ten sposób za zaangażowanie, wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i profesjonalizm.

Wśród nagrodzonych policjantów było 3 policjantów z Gryfic oraz jeden funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Trzebiatowie.

Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego z KPP w Gryficach tj st. post. Przemysław Kunda oraz post. Tomasz Daniel zostali nagrodzeni za wzorową postawę, rzetelność i zaangażowanie co doprowadziło do uratowania mężczyzny, który próbował odebrać sobie życie przy użyciu noża dokonując samookaleczeń. Policjanci obezwładnili mężczyznę odebrali mu nóż oraz udzielili pierwszej pomocy.

Policjant Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego z KP w Trzebiatowie sierż szt. Robert Blachura w czasie wolnym od służby jadąc swoim prywatnym samochodem zatrzymał nietrzeźwego kierowcę samochodu marki Renault, który prowadząc samochód wjeżdżał na przeciwległy pas ruchu a ponadto przewoził w samochodzie dwóch pasażerów. Policjant w umiejętny sposób tak kierował swoim samochodem, ze w konsekwencji doprowadził do zatrzymania samochodu Renault a następnie obezwładnił i zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.

Wśród nagrodzonych funkcjonariuszy znaleźli się również oficerowie prasowi m.in. z Komendy Miejskiej w Świnoujściu, Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu oraz Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Pan insp. Jacek Cegieła podziękował im za dyspozycyjność, zaangażowanie przy obsłudze medialnej wydarzeń oraz kreowanie pozytywnego wizerunku zachodniopomorskiej Policji.

Wręczenie nagród wyróżnionym policjantom odbyło się w obecności przełożonych tych funkcjonariuszy. Na spotkaniu policjantów powiatu gryfickiego z Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie obecny był Pan insp. Krzysztof Boguszewicz Komendant Powiatowy Policji w Gryficach

KPP Gryfice

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe