MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GRYFICACH ZAPRASZA NA SPOTKANIE

  • 15.03.2018, 09:45
  • Stanisław Razmus
MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GRYFICACH ZAPRASZA NA SPOTKANIE
…”z Halinkom”…. tzn. Marzeną Sztuką.

Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza miłośników książki i bibliotecznych spotkań przy kawie już w dniu 12 kwietnia 2018 br. na spotkanie autorskie, którego bohaterką będzie pani Marzena Sztuka.
Nasz gość, którego zapewne widzowie telewizyjni kojarzą przede wszystkim z rolą Haliny Kiepskiej bohaterki szalenie popularnego serialu emitowanego w telewizji Polsat zatytułowanego „Świat według Kiepskich”. Nasz gość, który jest autorką książki "Życie nie jest kiepskie" w trakcie spotkania z Państwem zaprezentuje osobiście opowie historię własnego życia. Będzie śpiewać a przede wszystkim zdradzać tajniki pracy, roli życia, jaką jest postać żony Ferdynanda Kiepskiego oraz wysłuchamy ploteczek z planu zdjęciowego.
Ponadto według informacji, jakie posiadamy w trakcie wspólnego wieczoru będzie również okazja osobistego zadawania pytań naszemu gościowi oraz wykonania fotografii bądź zdobyciu autografu. Serdecznie zapraszamy.

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe