„MIŁOSZ” in BERLIN

  • 13.03.2018, 21:30 (aktualizacja 13.03.2018 21:33)
  • Wyrwińska
„MIŁOSZ” in BERLIN
Uczniowie Technikum Ekonomicznego w Zespołe Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach uczestniczyli w dniach 10 - 11 marca 2018r. w wycieczce do Berlina zorganizowanej w ramach projektu Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim.

Pobyt w Berlinie rozpoczęli od wizyty w Leonardo Royal Hotel Berlin, czterogwiazdkowego hotelu, w którym mieli możliwość poznania specyfiki pracy w branży hotelarskiej. Dowiedzieli się, jak funkcjonuje taki obiekt oraz jakie musi spełniać wymogi. Uczniowie Zostali oprowadzeni po lobby, recepcji, restauracji, pokojach oraz siłowni.

Następnie udali się na spacer po stolicy Niemiec mijając i podziwiając zabytki miasta. Zobaczyli m.in. Wieżę Telewizyjną, Katedrę, Humboldt Box przy Placu Królewskim – wystawę prezentującą postępy rekonstrukcji Zamku Królewskiego, powstającego na powrót w Berlinie – największej inwestycji Berlina, Wyspę Muzeów, Reichstag - siedzibę niemieckiego parlamentu. Na koniec przejechali do Bramy Brandenburskiej, minęli Plac Poczdamski z Checkpoint Charlie i fragmentem muru berlińskiego.

Drugiego dnia wyjazdu zawodoznawczego wzięli udział w największych Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB. Mogli zapoznać się ze wszystkimi grupami produktów i usług związanych z szeroko pojętą turystyką i podróżami. Poszczególne kraje prezentowały swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych. Uczniowie byli pod wrażeniem wspaniałej organizacji i wyjątkowej atmosfery.

Wyrwińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe