Dzień Kobiet w płotowskim Domu Kultury

  • 12.03.2018, 01:05
  • DK Płoty
Dzień Kobiet w płotowskim Domu Kultury

Dzień Kobiet jest dla pań doskonałym pretekstem do tego, by pomyśleć o sobie, o swojej urodzie, zdrowiu, rozwijaniu pasji i zainteresowań. Najciekawszymi sposobami spędzania wolnego czasu, „poszerzania horyzontów" są; podróże, interesująca książka oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Tegoroczny Dzień Kobiet, organizowany cyklicznie przez Dom Kultury w Płotach, odbył się 9 marca o godz. 17.00 w sali DK. Wśród zaproszonych gości była Przewodnicząca Rady Miejskiej w Płotach Dorota Tarczyńska, Skarbnik Gminy Płoty Elżbieta Charkiewicz oraz panie, które przybyły na Dzień Kobiet. Dla Pań wystąpił Zespół Taneczny „Żurawianki” z Karnic oraz turniejowe pary taneczne z Domu Kultury na co dzień trenujące w Szkole Tańca ISKRA. W kameralnym nastroju i w dobrym humorze Panie świetnie się bawiły zapominając o codziennych troskach. Spotkanie otworzyła Kierownik Domu Kultury w Płotach Anna Buchholc witając wszystkich, a następnie złożyła Paniom życzenia. Ponadto Przewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Tarczyńska w imieniu swoim i Burmistrza zabrała głos i dla zgromadzonych gości złożyła życzenia z okazji Dnia Kobiet. Podczas Obchodów, które odbywały się pod patronatem Burmistrza Płotów wręczono nagrody w konkursie fotograficznym „Kobieta w obiektywie” pt. „Kobiece emocje”. Komisja w składzie: Arkadiusz Piętak - AS w Szczecinie oraz Adam Słomski - Agencja Reklamowa AT postanowili przyznać następujące miejsca:

W kategorii 18 i wyżej postanowiła przyznać następujące miejsca:

I miejsce- Katarzyna Chruścielewska Płoty

II miejsce- Piotr Rynkiewicz Trzebiatów

III miejsce- Waldemar Królik Trzebiatów

Wyróżnienia: Małgorzata Krzyżanowska- Trzebiatów

                         Wojciech Domagała- Kielce

                          Maria Chorągiewicz- Płoty

                           Tomasz Bernasiński Płoty

Wszystkie przybyłe Panie otrzymały upominek. Nie zabrakło miłych słów oraz uścisków z Paniami. Uroczystość przebiegła w miłej, sympatycznej atmosferze.

DK Płoty

Zdjęcia (114)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
me suba
me suba 11.10.2018, 22:56
a6XeiL Very good blog article.Thanks Again. Want more.

Pozostałe