AKTYWNI I KOMPETENTNI – warsztaty kucharskie

  • 13.03.2018, 00:50
  • EK
AKTYWNI I KOMPETENTNI – warsztaty kucharskie
Dziesięciu uczestników projektu pn. „Ambitni i kompetentni mieszkańcy powiatu gryfickiego” zakończyło w ostatni czwartek (08.03.) zajęcia praktyczne w zawodzie kucharza, na których pod czujnym okiem trenerki p. Marii Zdrodowskiej zgłębiali wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, wyposażenia technicznego zakładów gastronomicznych, zasad żywienia, towaroznawstwa, technik serwowania potraw i napojów oraz ich sporządzania.

Pięć tygodni intensywnej pracy w kuchni i tworzenia tam niepowtarzalnych smaków, poprzedziły warsztaty aktywizacji zawodowej i kształtowania umiejętności społecznych, obejmujących m.in. aktywne poszukiwanie pracy, autoprezentację, efektywną komunikację, czy radzenie sobie ze stresem.

Przed uczestnikami egzamin czeladniczy, a po nim staże w lokalnych firmach i przedsiębiorstwach.

 

Zapraszamy osoby chętne do udziału w kolejnych edycjach kursów: opiekunka osób starszych/chorych/niepełnosprawnych z językiem niemieckim, kucharz, masażysta!

Zgłoszenia przyjmowane są w OPS w Gryficach, Pl. Zwycięstwa 37, pok. 8

EK

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe