SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ

  • 6.03.2018, 00:37
  • KPP Gryfice
SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ
AKCJA ZBIÓREK KRWI, POD PATRONATEM MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI ORAZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

Dla uczczenia Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na terenie garnizonu zachodniopomorskiej Policji, od 1 marca 2018 r. została zainaugurowana ogólnopolska akcja pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej - "spoKREWnieni służbą".

Przez cały marzec w komendach miejskich i powiatowych Policji oraz w Oddziale Prewencji Policji w Szczecinie, będą organizowane zbiórki krwi, w których mogą wziąć udział funkcjonariusze i pracownicy Policji, ich rodziny, przedstawiciele innych służb oraz wszystkie osoby chcące oddać krew na rzecz chorych oraz ofiar wypadków.

W ramach akcji "spoKREWnieni służbą" zbiórka krwi w Gryficach odbędzie się w dniach od 14 do 16 marca 2018 (w godz. od 8:00 do 11:00 ) w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gryficach, ul. Niechorska 27 (Szpital w Gryficach). Przed oddaniem krwi należy poinformować personel medyczny tj wskazać cel , a więc "spoKREWnieni służbą.

Do udziału w akcji zapraszamy wszystkie chętne osoby!

KPP Gryfice

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe