Polonia Płoty: Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018

  • 1.03.2018, 10:46
  • GR
Polonia Płoty: Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018
Polonia Płoty przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła 9 stycznia. W tym okresie swoje treningi rozpoczęły drużyny: seniorów, juniorów, trampkarzy, młodzików i orlików a drużyna skrzatów i żaków przystąpiła do treningów po feriach 31 stycznia.

Seniorska kadra piłkarzy Polonii na półmetku rozgrywek plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli. Celem drużyny, który przyjęto przed rozpoczęciem sezonu było (jest) zajęcie miejsca w pierwszej piątce ligowej tabeli. Po rundzie jesiennej śmiało można uznać iż ten plan został wykonany w 100 %. Do rundy rewanżowej, podopieczni grającego trenera Pawła Przybysławskiego , przygotowywali się trenując dwa lub trzy razy w tygodniu i rozgrywali mecze sparingowe: były to zajęcia głównie przeprowadzone na boisku ze sztuczną nawierzchnią, oraz treningi w hali sportowej. Średnio w zajęciach treningowych bierze udział ok 17-18 zawodników. Drużyna odbyła tygodniowy obóz szkoleniowy, w którym wzięli również udział wyróżniający się zawodnicy drużyny juniorów i trampkarzy. Zespół zasiliło dwóch nowych zawodników, na zasadzie transferu definitywnego przybył: boczny pomocnik lub napastnik Robert Stachowiak oraz z wypożyczenia powrócił obrońca Paweł Kijowski. Jedynym zawodnikiem, który ubył na zasadzie wypożyczenia do Wichra Brojce jest Dawid Orzechowski.

Wyniki meczów kontrolnych:

Polonia Płoty - Orzeł Prusinowo 14:2

Polonia Płoty - Płomień Myślino 5:0

Polonia Płoty - Korona Stuchowo 9:3

Polonia Płoty - Dąb Dębice 8:2

Polonia Płoty - Radowia Radowo Małe 6:2

Polonia Płoty -Wybrzeże Rewalskie Rewal 4:3

Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 03.03.2018 godz. 1700

 

       Nasze drużyny młodzieżowe w okresie przygotowawczym głównie skupiły się na treningach w Hali Sportowo - Widowiskowej Rega - Arena oraz braniu udziału w turniejach halowych. Treningi odbywają się po dwa razy w tygodniu dla każdej grupy, przeplatane sparingami i turniejami halowymi.

Wyniki turniejów i meczy kontrolnych rozgrywanych przez drużyny młodzieżowe:

Juniorzy 1999 i młodsi: Trener Paweł Przybysławski i Artur Nabrzewski

· Polonia Płoty - Światowid 63 Łobez ( I Kl. Junior) 0:7 

· Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard mecz do rozegrania

 

Trampkarze 2003 i młodsi: Trener Artur Nabrzewski

· Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3:0

· IV Miejsce w Turnieju Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście

· Polonia Płoty -  AP Błękitni Owińska 3:3 (okręg Poznań)

· Polonia Płoty - Ina Goleniów 2:2

  • Polonia Płoty - AP Reissa Poznań 3:0

Młodziki 2005 i młodsi: Trener Damian Ratajczyk

· II Miejsce w Turnieju Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka ,,Płoty Ferie CUP 2018", Najlepszy bramkarz turnieju Piotr Skowyra

· IV Miejsce w Turnieju Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście

· Polonia Płoty -  AP BŁĘKITNI OWIŃSKA 2:3 (okręg Poznań)

 

Orliki 2007 i młodsi: Trener Damian Ratajczyk i Marcin Stopa

· I Miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Nowogardu z okazji WOŚP.

· III Miejsce w Turnieju Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka ,,Płoty Ferie CUP 2018", Najlepszy bramkarz turnieju Piotr Skowyra

· I Miejsce w Turnieju Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście, Najlepszy zawodnik turnieju Kewin Nabrzewski

· IV Miejsce w Turnieju FA Gryfice

 

Orlik młodszy 2008 i młodsi: Trener Marcin Stopa

· II Miejsce w Turnieju FA Gryfice, Królem strzelców został Kewin Nabrzewski

 

Rundę wiosenną na Stadionie Miejskim w Płotach rozpocznie drużyna Trampkarzy prowadzona przez Artura Nabrzewskiego w dniu 4 marca ( Niedziela) o godz. 1200. Przypomnę, że ta drużyna jest liderem swojej grupy. W trzynastu meczach zdobyła komplet zwycięstw przy czym zaaplikowała rywalom 102 bramki tracąc zaledwie 12. Serdecznie zapraszamy.

 

 

,,POLONIA" ZAPRASZA
Ludowy Klub Sportowy Polonia Płoty, organizuje nieprzerwany nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek w różnych kategoriach wiekowych
• skrzat: 6-7 lat i żak: 8-9 lat; w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30
• orlik: 10-11 lat i młodzik: 12-13 lat; w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30
• trampkarz: 14-15 lat i junior młodszy: 16-17 lat kontakt z trenerem 607890122
W naszym klubie nie jest prowadzona selekcja. Ponadto do drużyny można dołączyć w dowolnym momencie sezonu. Do grona zawodników Polonii może dołączyć każde dziecko, zarówno chłopcy jak   i dziewczynki w wieku już od 6 lat.
ZAPRASZAMY NA TRENING!

 

GR

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe