Sukces uczniów "Miłosza" - konkurs TWOJE „PRAWA W PRACY”

  • 27.02.2018, 13:51
  • Wyrwińska
Sukces uczniów "Miłosza" - konkurs TWOJE „PRAWA W PRACY”
22 lutego br. w Zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie odbył się drugi etap V Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Organizatorem Konkursu był Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie.

Celem Konkursu jest popularyzacja wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Do etapu regionalnego zakwalifikowano 48 uczniów, a wzięło w nim udział 41 osób. Zmagania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań o ww. tematyce.

Bezbłędnie (100%) test rozwiązało pięcioro uczniów. Wśród nich były dwie uczennice Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach : Emilia Pierzchała i Andżelika Dębicka, które zostały przygotowane do konkursu przez Panią Krystynę Gródecką.                                                                  

Zgodnie z regulaminem została przeprowadzona dogrywka polegająca na udzieleniu odpowiedzi ustnej na trzy wylosowane pytania. 

W klasyfikacji końcowej nasze uczennice zajęły 3 i 5 miejsce . Laureatem 3-go miejsca została Emilia Pierzchała – klasa III TE – która wraz z dwoma innymi laureatami województwa zachodniopomorskiego będzie uczestniczyć w zmaganiach centralnych w dniu 18 kwietnia br. w Warszawie.

Andżelice i Emilii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Wyrwińska

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe