Zabawa karnawałowo – walentynkowa w Szkole Podstawowej w Mechowie

  • 12.02.2018, 17:22
  • M.Sz.
Zabawa karnawałowo – walentynkowa w Szkole Podstawowej w Mechowie
9 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej w Mechowie odbyła się zabawa karnawałowo – walentynkowa, której organizatorem był Samorząd Uczniowski z Panią Ewą Polniak, jako opiekunem SU, na czele.

Na początku zabawy przedstawicielki SU powitały rodziców, nauczycieli, gości i wszystkich pozostałych uczestników zabawy. Po króciutkim wstępie ogłoszono dwa konkursy: na najciekawsze przebranie oraz – mający się rozstrzygnąć pod koniec zabawy – konkurs na Króla i Królową balu. Następnie rozpoczęły się tańce w rytmie muzyki, o którą zadbał DJ Pepe. W tanecznym kółeczku osób przebranych można było zaobserwować księżniczki, Zorro, rycerza, króla, motylki, babcie, Avatara, a także wiele innych. O liczbie osób przebranych świadczyć może fakt, iż należało utworzyć dwa kółeczka – młodszych i starszych uczniów, gdyż do jednego wszyscy by się nie pomieścili. Trzyosobowe jury bacznie obserwowało tańczących i przyznało trzy pierwsze miejsca. Następnie zwycięzcom wręczono nagrody, a wszystkim przebranym – drobne upominki – w nagrodę za ich trud.

Parkiet nie pustoszał nawet na chwilę, chyba że przy mikrofonie pojawiła się prowadząca konkursy Pani Monika Szymańska – Kamińska. Najmłodsi bawili się w „walentynkowe zgadywanki”, starsi gimnastykowali się podczas zabawy sprawnościowej. Na koniec ogłoszono wyniki konkursu na Króla i Królową zabawy. Jak co roku pary królewskie były dwie: w kl. 0 – III: Milenka i Michał, w kl. IV – VI: Ania i Jakub.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom zmagań nagrody zapewnił Samorząd Uczniowski. Organizatorzy zadbali też o słodki poczęstunek oraz wodę i soki. Mamy uczniów pomogły w organizacji zabawy i upiekły przepyszne ciasta. Za wsparcie i pomoc Drogim Mamom serdecznie dziękujemy.

Zabawę zakończyła piosenka „To już jest koniec”. Uczniowie niezbyt byli zadowoleni z faktu, że już muszą opuszczać mury szkoły. Słychać było zdziwione: „Już koniec?”. Przy świetnej muzyce i dobrym towarzystwie czas leci zdumiewająco szybko.

M.Sz.

M.Sz.

Zdjęcia (46)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe