SP 1 Płoty: Święto zakochanych i zaprzyjaźnionych

  • 20.02.2018, 13:30 (aktualizacja 23.02.2018 13:35)
  • K.Z.
SP 1 Płoty: Święto zakochanych i zaprzyjaźnionych
Walentynki są świętem zakochanych i zaprzyjaźnionych. To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przystroił całą szkołę czerwonymi balonowymi sercami oraz zorganizował „pocztę walentynkową". Uczniowie do specjalnej skrzynki mogli wrzucać sympatyczne, serdeczne liściki i kartki  do swoich sympatii, koleżanek i kolegów.

W przeddzień Walentynek - 13 lutego wzięliśmy udział w apelu przygotowanym przez klasę IIId wraz z wychowawcą, w trakcie którego odbyła się prezentacja słowno-muzyczna, były wiersze, scenki oraz piękne piosenki o miłości w wykonaniu szkolnego zespołu "Malinki". (zdjęcia)

Nasi najmłodsi uczniowie- pierwszoklasiści również uroczyście świętowali tego dnia. (zdjęcia)

K.Z

K.Z.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe