SP 1 w Płotach: WF na lodowisku

  • 23.02.2018, 00:12
  • AK
SP 1 w Płotach: WF na lodowisku

Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w ubiegłym roku, mają możliwość w okresie zimowym doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich i aktywnego spędzania czasu w ramach lekcji wychowania fizycznego.  Zajęcia na lodowisku stanowią nie lada atrakcję i uczniowie chętnie w nich uczestniczą. Sprawiają one wiele radości nawet tym uczniom, którzy nie przepadają za ćwiczeniami fizycznymi. Na lodowisku im weselej, tym lepiej. Był berek, nauka jazdy na łyżwach przy bandzie, mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać kunszt zaawansowanych łyżwiarzy, którzy samodzielnie pokonywali kolejne kółka.

Zabawa na łyżwach jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. Takie lekcje wszystkim bardzo się podobają i tylko szkoda, że lodowisko nie jest czynne cały rok!

                                                                                                                                                                                                                                                   A.K

AK

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe