Wiadomości Szachowe: (12.02.2018)

  • 21.02.2018, 14:42 (aktualizacja 22.02.2018 14:47)
  • Kazimierz Łaszewski
Wiadomości Szachowe: (12.02.2018) Kacper po lewej
  • W sobotę, w Kołobrzegu, rozegrano pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Przedszkolaków. Junior UKS Szach Gryfice – Kuba Łabędzki – zajął 4. miejsce. Turniej niespodziewanie wygrał Konrad Konieczny z Przedszkola nr 10 w Kołobrzegu.

 

  • W sobotę i niedzielę, w Choszcznie odbył się VI Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury. Zawody zakończyły się zwycięstwem gryficzanina – Kacpra Karwowskiego – który wygrał wszystkie partie. Dobre miejsce zajął Kazimierz Łaszewski, który był piąty. Obaj gryficzanie zdobyli punkty do rankingu międzynarodowej federacji szachowej.

 

  • W niedzielę, w Rąbinie k/Połczyna-Zdroju, w Zespole Szkół, odbył się IV Noworoczny  Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino. Zwycięzcą rywalizacji został Jerzy Kot z Wejherowa, a trzebiatowianin – Lech Kempkiewicz – zajął 17. miejsce.

 

  • W najbliższy weekend, w Choszcznie odbędą się rozgrywki III Ligi Szachowej. UKS Szach Gryfice będzie grał w składzie: Tobiasz Smal, Jakub Kubiak, Kamil Puszkarek, Kazimierz Łaszewski, Agata Przybylska i Kamil Łabędzki.

 

  • W turnieju drabinkowym rozgrywanym podczas zajęć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach Kuba Łabędzki wygrał z Bartkiem Hryniewskim, Bogdan Kaczmarczyk przegrał z Piotrem Świątkiem,  Antoni Bella wygrał z Jakubem Gochem, a Hubert Augustyniak pokonał Jerzego Bagińskiego.

 

  • Miejska Biblioteka Publiczna i UKS Szach Gryfice zapraszają dzieci chętne do gry w szachy, na zajęcia szachowe do biblioteki. Zajęcia odbywają się w bibliotece, w poniedziałek, w godzinach 16.00 – do 18.00.

 

 

Kazimierz Łaszewski

 

 

 

 

Kazimierz Łaszewski

Zdjęcia (1)

Kacper gra z KŁ
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe