SUKCES UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE W TURNIEJU GIER I ZABAW

  • 21.02.2018, 11:54 (aktualizacja 21.02.2018 11:57)
  • Daniel Malitowski
SUKCES UCZNIÓW Z MOS W WANIOROWIE W TURNIEJU GIER I ZABAW

W dniu 15 lutego 2018 r. obył się  XIX Wojewódzki Turniej Gier i Zabaw Ruchowych Szkół i Ośrodków Specjalnych w Stargardzie. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół Specjalnych im. Juliana Tuwima w Stargardzie.  Celem zwodów było rozwijanie sprawności fizycznej uczniów, wzbogacanie emocjonalnych przeżyć dzieci oraz popularyzowanie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród uczniów. W zawodach wzięło udział osiem szkół i ośrodków z województwa zachodniopomorskiego.
Wszyscy zawodnicy rywalizowali ze sobą w ośmiu konkurencjach sportowych prowadzonych w formie wyścigów rzędów.  Po zaciętej rywalizacji reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii zajęła bardzo dobre II miejsce. Wszyscy uczniowie otrzymali cenne medale oraz nagrody rzeczowe. Drużynowo najlepsi okazali się gospodarze turnieju,  a III miejsce wywalczyła drużyna  z  Goleniowa. Wyróżniono i nagrodzono również najmłodszych zawodników turnieju. Wychowankowie zmęczeni i bardzo szczęśliwi wrócili do ośrodka. Wszystkim uczniom  gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

Daniel Malitowski nauczyciel w-f w  MOS w Waniorowie

Daniel Malitowski

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe