OPS w Nowogardzie uruchomił „Kącik Zabaw” dla dzieci

  • 9.02.2018, 10:39
  • str
OPS w Nowogardzie uruchomił „Kącik Zabaw” dla dzieci Kącik Zabaw dla dzieci w OPS w Nowogardzie
Osoby korzystające z usług Ośrodka Pomocy Społecznej to często kobiety z małymi dziećmi których nie mają gdzie zostawić na czas załatwiania formalności. OPS w Nowogardzie na co dzień realizuje działania ukierunkowane na wspieranie rodziny.

W ramach tych działań w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowogardzie przy wparciu Burmistrza Nowogardu Roberta Czapli powstał przyjazny i bezpieczny „Kącik Zabaw” dla dzieci, który jest przeznaczony dla maluszków towarzyszących ich matkom podczas załatwiania spraw urzędowych w tut. OPS. Meble oraz zabawki w które został wyposażony pokoik, spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia. Ponadto w trosce o zapewnienie osobom załatwiającym swoje sprawy w nowogardzkim OPS przeprowadzono remont korytarza i wyposażono go w miejsca ułatwiające wypełnianie dokumentacji oraz w tablice informacyjne.
Całość inwestycji wyniosła 63 tys. zł.
Zachęcamy wszystkie maluszki do korzystania z przyjaznego kącika zabaw.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Fotografie przekazała p. Dorota Maślana -  Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogardzie

 

str

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe