Uroczyste otwarcie pracowni Orange w nowogardzkiej bibliotece

  • 4.02.2018, 21:29
  • str
Uroczyste otwarcie pracowni Orange w nowogardzkiej bibliotece
W czwartek 1 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Nowogardzie odbyło się uroczyste otwarcie pracowni Orange.

Otwierając pracownię multimedialną dyrektor MBP, Aneta Wysoszyńska zaczęła swoje wystąpienie od podziękowań wszystkim którzy mocno wspierali inicjatywę i zaangażowali się w pozyskiwaniu sprzętu i wyposażenia sali. Szczególne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy głosowali na naszą bibliotekę. Lokalna społeczność od początku uwierzyła w możliwy sukces inicjatywy i wspierała bibliotekę przez mobilizowanie do głosowania i oddawanie głosów, pozwalające na osiągnięcia wygranej.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Robert Czapla Burmistrz Nowogardu, zwrócił uwagę na szczególne zaangażowanie zaangażowanie dyrektor biblioteki Anety Wysoszyńskiej, i grupy inicjatywnej która przygotowała dobry wniosek na pracownię. Dzięki pracownikom biblioteki czytelnia dla dzieci przeszła remont i wzbogaciła się o nowe wyposażenie.

Pracownia Orange, to nowy atrakcyjny sprzęt i wyposażenie na które składają się m.in.  3 laptopy, drukujące urządzenie wielofunkcyjne, telewizor LCD, konsola PLAY STATION 4 z zestawem 3 gier, dwa zestawy Lofi Robotów, kaseton podświetlany, 3 biurka, 10 krzeseł, stół, zestaw półek, szafkę do konsoli gier, farba magnetyczna na ścianę, dwa stoliki, dwa siedziska, dwie ławki tapicerowane, 3 biblioteczki na książki, tablica ogłoszeniowa.

W kulminacyjnym momencie uroczystego otwarcia na salę „wjechał” okolicznościowy, piękny i smakowity tort, był też poczęstunek przy kawie, herbacie i soku oczywiście pomarańczowym oraz bogaty catering z „OKRĄGLAKA”.

Najmłodsi uczestnicy przystąpili też realnego rozpoczęcia działalności pracowni ORANGE.

str

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe