Opłatkowo-Noworoczne spotkanie gryfickiego PSL

  • 1.02.2018, 12:52
  • Stanisław Razmus
Opłatkowo-Noworoczne spotkanie gryfickiego PSL
Tradycyjnie już, z początkiem roku w Motelu 32 w Gryficach odbyło się Opłatkowo-Noworoczne spotkanie członków oraz sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego z powiatu gryfickiego.

Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego i prezes PSL w województwie zachodniopomorskim Jarosław Rzepa, wiceprzewodniczący Rady Sejmiku Zachodniopomorskiego Zygmunt Dziewguć, starosta gryficki Kazimierz Sać, burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, wiceburmistrz Gryfic Waldemar Wawrzyniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryficach Krzysztof Tokarczyk, wójt gminy Karnice Lech Puzdrowski oraz ks. dziekan, proboszcz parafii pw. WNMP w Gryficach Kazimierz Półtorak.

Funkcję gospodarzy spotkania pełnili prezes Zarządu Powiatowego PSL w Gryficach Stanisław Gnosowski oraz Sławomir Sidor prezes Zarządu Miejsko-Gminnego PSL w Gryficach.

W okazjonalnym wystąpieniu wicemarszałek i prezes PSL województwa zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa przypomniał liczne jakie udało się zrealizować w ubiegłym roku na terenie powiatu gryfickiego wspólnie z Zachodniopomorskim Urzędem Marszałkowskim, przypomniał też te, które są w trakcie realizacji. Składając noworoczne życzenia Jarosław Rzepa powiedział – Chciałbym życzyć, aby ten 2018 rok był dla państwa, taki jak te inwestycje, które zostały rozpoczęte i żeby tak jak one został pomyślnie zakończony. Żeby nasi mieszkańcy byli zadowoleni z tych przedsięwzięć. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Wszystkim samorządowcom, którzy planują start w wyborach, życzę powodzenia. Dziękuję też za możliwość współpracy z samorządowcami z powiatu gryfickiego, która naprawdę należy do przyjemności.

Burmistrz Andrzej Szczygieł składając życzenia wspomniał, że 2018 rok będzie szczególnie ważny dla Polskiego Stronnictwa Ludowego i Gryfic. To w Gryficach, w maju odbędzie się Krajowe Święto Ludowe PSL.

Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne stało się okazją do połamania się opłatkiem oraz spędzenia czasu we wspólnym gronie.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (32)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe