Karnice: XV Memoriał Grzegorza Fryta

  • 1.02.2018, 11:26
  • str
Karnice: XV Memoriał Grzegorza Fryta
W minioną sobotę, 27 stycznia, w hali sportowej w Karnicach rozegrany został po raz piętnasty Memoriał imienia Grzegorza Fryta, byłego zawodnika Bizona Cerkwica, Sparty Gryfice i Polonii Płoty organizowany przez Gminę Karnice i GKS Bizon 1977 Cerkwica.

W turnieju wystartowało 8 zespołów

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

- ZZPN Sędziowie

- ORZEŁ Łożnica

- KORONA Stuchowo

- ZEG Sowiński

- POLONIA Płoty

- BIZON Cerkwica

- BAŁTYK Gostyń

- ORZEŁ Prusinowo.

W pierwszej fazie rozgrywek startujące zespoły organizatorzy podzielili na dwie grupy, z których zgodnie z kolejnością zdobytych miejsc zespoły kwalifikowały się do drugiej fazy rozgrywek.

Pierwszy półfinał rozegrały drużyny ZZPN Sędziowie (1 m. w gr. I) i BIZON Cerkwica (2 m. w gr. II), wynik 4:1.

W drugim półfinale spotkały się ORZEŁ Łożnica (2 m. w gr. I) i ORZEŁ Prusinowo (1 m. w gr. II), wynik 2:0.

W meczu finałowym spotkały się zespoły ZZPN Sędziowie i ORZEŁ Łożnica. W normalnym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne w których nieznacznie lepsi okazali się piłkarze z Łożnicy którzy po raz kolejny okazali się tryumfatorami karnickiego turnieju.

Mecz o 3-4 miejsce BIZON Cerkwica - ORZEŁ Prusinowo – wynik 4:3

Mecz o 5-6 miejsce ZEG Sowiński - BAŁTYK Gostyń – wynik 0:8

W związku z wycofaniem się po niepowodzeniach w fazie grupowej POLONII Płoty i KORONY Stuchowo nie zostały one sklasyfikowane.

Ostateczna klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

1. - ORZEŁ Łożnica

2. - ZZPN Sędziowie

3. - BIZON Cerkwica

4. - ORZEŁ Prusinowo

5. - BAŁTYK Gostyń

6. - ZEG Sowiński

Królem strzelców turnieju został Kamil Wiśniewski, za najlepszego zawodnika organizatorzy uznali Pawła Dobosza, za najlepszego bramkarza Bartłomieja Berdzika.

Już po meczu w trakcie towarzyskiego spotkania zawodników i działaczy uczestniczących w Memoriale odbyła się drobna ale sympatyczna uroczystość – w związku z jubileuszem 15 lecia Memoriału Grzegorza Fryta - Julian Bumbul przedstawiciel Zarządu ZZPN w imieniu Prezesa ZZPN i wiceprezesa PZPN Jana Bednarka przekazał na ręce wójta Karnic Lecha Puzdrowskiego gratulacje i zestaw okolicznościowych pamiątek i gadżetów.

str

Zdjęcia (35)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe