Nowogard: Konkurs „Najładniejsza aranżacja świąteczna 2017” rozstrzygnięty

  • 1.02.2018, 11:19 (aktualizacja 01.02.2018 11:30)
  • str
Nowogard: Konkurs „Najładniejsza aranżacja świąteczna 2017” rozstrzygnięty
W środę 31 stycznia 2018 r. w Nowogardzkim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród za najładniejsze świąteczne wystroje budynków jednorodzinnych w 2017 roku.

To już kolejna edycja dorocznego konkursu ogłoszonego przez Burmistrza Nowogardu Roberta Czaplę, mającego na celu propagowanie wśród mieszkańców Gminy Nowogard dbałości o estetykę i świątecznego zdobienia domów i balkonów.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Zgłoszenia do konkursu były przyjmowane do 29 grudnia 2017r. W dniu 04. stycznia 2018 komisja konkursowa w skład której wchodzili pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Architektury, Budownictwa i Planowania Przestrzennego: Tadeusz Fiejdasz - Przewodniczący komisji, Paweł Krugły - Członek komisji, Agnieszka Warkalewicz - Sekretarz komisji przeprowadziła wizję w terenie konfrontującą ze stanem faktycznym, załączone do zgłoszeń fotografie dekoracji domów i balkonów.

Kryteriami oceny zgłoszonych dekoracji były: ogólne walory dekoracyjne, wrażenia estetyczne i atrakcyjność - (0-10pkt), nawiązanie do tradycji świąteczno - noworocznej (0-5 pkt) oraz oryginalność i indywidualność dekoracji (0-10 pkt).

Do konkursu, rozstrzyganego w II kategoriach: budynków jednorodzinnych i balonów w budynkach wielorodzinnych mieszkańcy zgłosili tym razem wyłącznie budynki jednorodzinne.

Z uwagi na brak zgłoszeń w kategorii balkonów w budynkach wielorodzinnych, gdzie nagrodą główną była kwota 1 000 zł, zgodnie z regulaminem konkursu nagrodę z puli w tej kategorii przyznano jako wyróżnienie dla budynku jednorodzinnego.

W konkursie wzięli udział Państwo Ewa i Sebastian Źróbek z Warnkowa, Pan Adam Jeska (ul. Topolowa) Pan Piotr Szczygieł (ul. Słoneczna) oraz Pan Wiesław Pietruszewski (ul. Wiejska).

Zgodnie z protokołem Komisji Konkursowej I miejsce i nagrodę w kwocie 3 000 zł zdobyli Państwo Ewa i Sebastian Źróbek a wyróżnienie i kwotę 1 000 zł otrzymał Pan Wiesław Pietruszewski. Wszyscy uczestnicy odebrali z rąk burmistrza okolicznościowe dyplomy.

Po wręczeniu nagród uczestnikom spotkania zaprezentowano slajdy z nadesłanymi fotografiami dekoracji domów.

Laureatom gratulujemy, a Burmistrz Robert Czapla zachęca mieszkańców Gminy do wzięcia udziału w kolejnej „odsłonie” konkursu stwierdzając, że „poza atrakcyjnymi nagrodami, świąteczne zdobienie domów i balkonów w budynkach wielorodzinnych, cieszy oczy nas wszystkich”.

str

Zdjęcia (61)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe