Gryfice: 9 Par małżeńskich obchodziło Złote Gody

  • 31.01.2018, 23:29
  • str
Gryfice: 9 Par małżeńskich obchodziło Złote Gody
We wtorek 30 stycznia w Sali Restauracyjnej Motelu 32 w Gryficach odbyła się, jak zawsze doniosła i wzruszająca uroczystość. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziło 9 par małżeńskich. Z tej okazji burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł wręczył jubilatom, nadane przez Prezydenta RP, "Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, listy gratulacyjne oraz wiązanki kwiatów.

W gronie jubilatów znaleźli się Maria i Zdzisław Różalscy, Leokadia i Jan Manturuk, Władysława i Kazimierz Korytek, Danuta i Michał Kozłowscy, Anastazja i Włodzimierz Rusin, Krystyna i Wacław Suprun, Janina i Tadeusz Pol, Wanda i Jan Kusiakiewicz oraz Regina i Henryk Kwocz.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Jubilaci odbierali też życzenia i gratulacje od biorących udział w uroczystości najbliższych członków rodziny. Przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku znalazł się czas na wspomnienia i serdeczną rozmowę.

Uroczystą atmosferę podkreślił okolicznościowy koncert Chóru Kantabile pod kierownictwem pani Izabeli Kuzi.

str

Zdjęcia (47)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe