Zebranie sprawozdawcze Koła Nr 38 "AMUR" w Płotach

  • 25.01.2018, 22:08 (aktualizacja 25.01.2018 22:11)
  • HB
Zebranie sprawozdawcze Koła Nr 38 "AMUR" w Płotach HB

Czas corocznych zebrań to moment kiedy wędkarze mają możliwość zapoznania się z osiągnięciami swoich Kół i podsumować pracę Zarządów. Koło Nr 38 "AMUR" w Płotach również zorganizowało wspomniane zebranie w dniu 21-go stycznia 2018 roku, w Gminnym Ośrodku Kultury, udostępnionym nieodpłatnie za dobrą współpracę przy organizacji imprez kulturalnych. W zebraniu uczestniczyło 36 wędkarzy Koła, którzy stanowią 10% ogółu członków Koła.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Na przewodniczącego zebrania został wybrany kolega Jerzy Nowicki, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem zebrania zgodnie z zaleceniami Zarządu Okręgu Szczecin. Ważnym punktem zebrania było sprawozdanie Prezesa Koła Bogusława Przybysza z pracy Zarządu w roku 2017, z jego osiągnięciami, sukcesami i drobnymi porażkami które też się zdarzały. Jednak sukcesy przeważały;

- zorganizowana duża liczba zawodów

- różnorodność zawodów wędkarski

- duża ogólna liczba uczestników

- akcje sprzątania rzeki Regi

- organizacja zawodów i imprez dla dzieci

To tylko główne zadania które zostały zrealizowane, do tego dochodzą prace na przystani w Kucerach, remont w siedzibie Koła i uczestnictwo w imprezach jako współorganizator organizowanych przez MGOKiS w Płotach.

Pracę Zarządu podsumował również zaproszony przedstawiciel samorządu w osobie Przewodniczącego Rady Płoty, Pan Piotr Jasina który w imieniu własnym i Burmistrza Gminy Płoty gratulował osiągnięć i życzył dalszych sukcesów, oraz zapewnił o dalszym wspieraniu działalności Koła i jego poczynań w roku 2018, który jest przełomowy gdyż Koło "AMUR" będzie obchodzić swoje 60-lecie utworzenia. Na tę okoliczność został powołany pięcioosobowy Komitet Honorowy na czele którego stanął kolega Szymon Klimko.

Zarząd otrzymał absolutorium zebranych za rok 2017 w głosowaniu. Przyjęto preliminarz zawodów i imprez do organizacji, nakreślone zostały kierunki dalszej pracy i zamierzenia na rok 2018.

 

Tekst i zdjęcia; H.B.

HB

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe