Gryf Arena – otwarcie strefy zabaw…

  • 3.12.2017, 10:08
  • Stanisław Razmus
Gryf Arena – otwarcie strefy zabaw…
Gryf Arena „otwiera się na dzieci”. W piątek 1 grudnia Starosta Gryficki Kazimierz Sać – w towarzystwie licznie rozbawionych dzieci nową atrakcję Gryf Areny – strefę zabaw.

Nowa instalacja jak widać bardzo przypadła do gustu młodym użytkownikom. Co ważne instalacja jest wykonana według najwyższych standardów bezpieczeństwa i wewnątrz w zabawie ze swoimi pociechami mogą uczestniczyć nawet ich dorośli opiekunowie. Korzystanie z zabawy jest bezpłatne i na pewno przyciągnie dzieci nie tylko z najbliższej okolicy. Wydaje się, że jest to też rozwiązanie dla dorosłych którzy chcą korzystać ze sportowej oferty Gryf Areny a nie mając z kim zostawić pociech muszą zrezygnować z aktywności ruchowej na siłowni. Teraz dziecko do strefy zabaw a rodzić na siłownię. Wyraźnym udogodnieniem jest też to, że „siłownia” znajduje się również na dole skąd nawet ćwicząc można mieć widok na strefę zabaw – czyli i także na swoją pociechę. Przyjemne z pożytecznym, można by powiedzieć.

Gryf Arena – tak trzymać…

Stanisław Razmus

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe