Wernisaż wystawy pt. „Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy w nim znaleźć” w Rewalu

  • 30.10.2017, 23:10
  • Martyna Sałek
Wernisaż wystawy pt. „Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy w nim znaleźć” w Rewalu
Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu serdecznie zaprasza 9 listopada o godz. 18:00 na otwarcie wystawy malarstwa pt. „Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy w nim znaleźć”, przygotowanej przez Fundację Barwne Życie.

Organizacja, której jednym z celów podstawowej działalności jest promocja hobbystów oraz arteterapia, połączyła pasjonatów malarstwa w Grupę Plastyczną INDYGO. Owoce jej prac można podziwiać zarówno w Polsce jak i za granicą.

Różnorodność prezentowanych na wystawie w Rewalu dzieł pozwoli każdemu znaleźć coś wartego uwagi. Wśród nich znajdziemy olejne pejzaże Krystyny Badochy, kopie mistrzów Wacława Kowalskiego, ciekawe obrazy Wiesławy Siebiert, malownicze kwiaty Renaty Gryciuk, interesujące prace Pauliny Żukowskiej, naturę w malarstwie  Bożeny Surmacz, barwne i tajemnicze tematy w obrazach Joli Ćwirko.

Zapraszamy w czwartek 9 listopada 2017 r. o godz.18:00 do Sali Wystawienniczej w Rewalu, ul. Słowackiego 1.

Martyna Sałek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe