Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Płotach

  • 18.10.2017, 22:01
  • Stanisław Razmus
Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Płotach
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników instytucji i placówek oświatowych. Zgodnie z tradycją uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w Płotach zorganizowano w pomieszczeniach Nowego Zamku.

W Nowym Zamku w Płotach spotkali się dyrektorzy placówek oświatowych, czynni i emerytowani nauczyciele, pracownicy administracyjni oraz przedstawiciele lokalnego samorządu, w tym m.in. burmistrz Płotów Marian Maliński, zastępca burmistrza Sławomir Nowak, Przewodniczący RM Piotr Jasina był Zarząd Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płotach. 

Podczas uroczystości dyrektorzy placówek oświatowych wręczyli swoim pracownikom nagrody za szczególne osiągnięcia zawodowe.

Uhonorowano także osoby obchodzące jubileusze 40, 35, 30, 25 i 20-lecia pracy zawodowej, oraz tych którzy w ostatnim roku przeszli na zasłużoną emeryturę.

Swoje nagrody, dla dyrektorów przedszkoli i szkół, wręczył burmistrz Płotów Marian Maliński który w okolicznościowym wystąpieniu podziękował wszystkim pracownikom oświaty, za ich zaangażowanie i trud jaki w codziennej pracy wkładają w naukę i wychowanie dzieci i młodzieży. Życząc na koniec pracy w należyty sposób wynagradzanej oraz uśmiechu na co dzień, zdrowia, wytrwałości i samych pozytywnych zdarzeń. Na zakończenie części oficjalnej dla wszystkich  życzenia wielu radości z wykonywanej pracy przekazał w imieniu swoim i całego zarządu prezes Zarządu Oddziału ZNP w Płotach Marcin Makowiecki.

Następnie dla wszystkich uczestników rozpoczął się wielki bal „do białego rana”.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (62)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe