„Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole!”

  • 18.10.2017, 00:09
  • Stanisław Razmus
„Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole!”

13 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Mechowie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas II i III, przy wsparciu chórku złożonego z uczniów klasy V, zaprezentowali wiersze i piosenki dedykowane wszystkim osobom związanym z oświatą. Przygotowani Przez Panie Annę Smolarz i Grażynę Kellner z uśmiechem na twarzach i bez cienia tremy zwracały się do swoich drogich „belfrów” i pracowników szkoły.

Po występie recytatorów i śpiewaków swoje pięć minut mieli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy obdarowali zgromadzonych słodkim i przydatnym upominkiem. Członkowie SU działali także wcześniej – przygotowali, pod okiem Pani Ewy Polniak, okolicznościową tablicę: ogromną kartkę z życzeniami i podpisami w formie stempli z dłoni.

W kolejnej części głos zabrała Pani Agnieszka Nowak, Przewodnicząca Rady Rodziców, która złożyła nauczycielom i pracownikom życzenia z okazji ich święta. Głos zabrali również szanowni goście: wieloletni nauczyciel szkoły – Pani Irena Widorowska oraz ksiądz proboszcz Krzysztof Sebastinów. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora oraz złożyła podziękowania i życzenia.

Uroczystość szkolna, związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, stała się także znakomitą okazją do docenienia i ogłoszenia sukcesów uczniów. W minionych dniach odbył się konkurs pt. „Mistrz tabliczki mnożenia”, zorganizowany w szkole przez Panią Agnieszkę Pawłowską. Laureatów konkursu nagrodziła pani dyrektor na forum szkoły podczas piątkowego apelu.

M.Sz.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (59)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe