Ferie w Zamku. Puk puk! Tu Twoja kreatywność!

  • 12.01.2022, 13:47
  • Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich
Ferie w Zamku. Puk puk! Tu Twoja kreatywność!
Eksperymentalna pracownia plastyczna i zajęcia teatralne czekają na dzieci podczas Ferii w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Na przełomie stycznia i lutego zapraszamy najmłodszych na warsztaty twórcze Puk puk! - Tu Twoja kreatywność!

Zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych w szczecińskim Zamku są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat.

Pierwszy tydzień zamkowych ferii (31 stycznia – 4 lutego 2022, poniedziałek-piątek, godz. 11:00 – 12:30) wypełnią warsztaty teatralne. Poprowadzi je Magdalena Gardas-Wasilewska. Uczestnicy wspólnie stworzą scenariusz krótkiej etiudy teatralnej, którą zaprezentują ostatniego dnia zajęć. W czasie pracy z grupą zastosowane zostaną takie metody pracy jak: improwizacje ruchowe, gry i zabawy integracyjne, gry i zabawy teatralne, ćwiczenia z dramy, mapy myśli.

Drugi tydzień ferii (7 – 11 lutego 2022, poniedziałek-piątek, godz. 11:00 – 12:30) poprowadzi Kaja Cykalewicz-Licak. Warsztatowicze stworzą wspólnie eksperymentalną pracownię plastyczną. Spróbują nowych technik i założą własne szkicowniki. Będą obserwować i przetwarzać świat. Efektem końcowym warsztatów będzie wystawa prac uczestników.

Na zajęcia w ramach Ferii w Zamku obowiązują karnety. Koszt jednego warsztatu (trwającego pięć dni) to 100 zł od osoby. Karnety można kupić na stronie bilety.zamek.szczecin.pl, a także w kasie Zamku (wejście A, tel. 91 434 83 65) oraz w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I, tel. 91 489 16 30). Liczba miejsc jest ograniczona.

Sylwia Polachowska - Zamek Książąt Pomorskich

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe