Jak połączyć zdrowie dzieci i zadowolenie psa?

  • 11.01.2022, 12:29
  • Redakcja
Jak połączyć zdrowie dzieci i zadowolenie psa?
W niedzielę 9 stycznia Sztab WOŚP z Płotów zaprosił wszystkie zaangażowane osoby do Komunalnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach do udziału w charytatywnej akcji „Spacer na 6 łap – Psiaki zbierają na dzieciaki”. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, można było wyprowadzić na spacer psiaki ze schroniska.

Do akcji włączyli się samorządowcy - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz, Starosta Powiatu Gryfickiego Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Waldemar Wawrzyniak oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Płotach Marcin Makowiecki którzy nie tylko wsparli WOŚP ale też schronisko solidną porcją psiej karmy – no i oczywiście spacer z psem.

Wspaniały pomysł, jak mówią miłośnicy psów pies to chodząca miłość, a schronisko jest tej miłości pełne – trochę rekompensaty za tę bezinteresowną miłość w postaci wzajemnego spaceru, życzliwego kontaktu z człowiekiem to rzecz bezcenna. Jak się to połączy z naszą miłością do dzieci i wsparcia ich w cierpieniu to można uwierzyć w „człowieka”.

Mroźna słoneczna pogoda sprzyjała sympatycznym kontaktom z ludźmi i ze zwierzętami, a żeby a żeby uzupełnić energię i komfort termiczny starosta gryficki przygotował spory termos smakowitej grochówki. Były też gorące napoje i pieczone nad ogniskiem kiełbaski.

Wszystko to razem, to przyjemnie, pożytecznie i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu oraz zadowolone psy - gratulujemy pomysłu.

Redakcja

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe