Nowe władze Zarządu Powiatowego OSP w Gryficach

  • 14.12.2021, 17:57
  • Redakcja
Nowe władze Zarządu Powiatowego OSP w Gryficach
W sobotę 11 grudnia w Pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbył się Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gryficach.

Wśród gości Zjazdu znaleźli się samorządowcy z powiatu gryfickiego m.in. Starosta Gryficki Ryszard Chmielowicz, Wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz, Wójt Rewala Konstanty Tomasz Oświęcimski przedstawiciele służb mundurowych i Nadleśnictwa Gryfice.

W trakcie obrad delegaci przyjęli sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału w trakcie mijającej kadencji, przyjęli uchwały wytyczające kierunki pracy w kolejnych latach oraz wybrano nowe władze Zarządu Powiatowego. Zjazd to także okazja do wyróżnień i podziękowań. Uroczyście pożegnano ustępującego po dwóch kadencjach Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gryficach Franciszka Gródeckiego, Związkowe odznaczenie odebrał też zasłużony, z ponad 50 letnim stażem a OSP, druh Edward Patelak.  

Funkcję Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Gryficach Zjazd powierzył Druhowi Jackowi Domańskiemu z OSP Niechorze.

Redakcja

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe