Bostik MAMUT GLUE – siła mamuta co klei wszystko i trzyma natychmiast!

  • 06.01.2022, 21:15
  • GutPR
Bostik MAMUT GLUE – siła mamuta co klei wszystko i trzyma natychmiast! Fot. Bostik
Jednoskładnikowy, trwale elastyczny, super lepki i gęsty, bezpieczny oraz przeznaczony do mocowania bardzo obciążonych elementów – te cechy opisują tylko jeden produkt, którego mnogie zastosowania od lat ułatwiają znacząco życie codzienne. Klej montażowy Bostik MAMUT GLUE, stworzony na bazie MS POLIMERU, powoduje mocne i trwałe spojenie, nie uszkadzając sklejanych tworzyw.

Zarówno w różnorodnych pracach w gospodarstwie domowym, jak i podczas remontów lub wykańczania, dzięki natychmiastowej trwałości i elastyczności, Bostik MAMUT GLUE pozwala na wyjątkowo trwałe oraz wygodne łączenie wielu rozmaitych materiałów narażonych na obciążenia. Z pomocą Bostik MAMUT GLUE możemy kleić powierzchnie malowane, emaliowane czy glazurowane wykonane z tynku, betonu i gipsu, jak również z ceramiki sanitarnej, szkła lub porcelany. Jest on na tyle silny, że gwarantuje długą trwałość maksymalnie wytrzymałej spoiny.


Pierwotna siła w innowacyjnym wydaniu


Bostik MAMUT GLUE to jednoskładnikowy, trwale elastyczny, super lepki i gęsty klej montażowy na bazie MS POLIMERU - modyfikowanych silanów - przeznaczony do mocowania nawet bardzo obciążonych elementów w budownictwie oraz przemyśle. Unikalna technologia polimerowa zapewnia natychmiastową i optymalnie wysoką przyczepność bez konieczności podpierania. Bostik MAMUT GLUE doskonale znosi drgania i wibracje, niezależnie od zastosowania. Umożliwia niesamowicie silny chwyt - zarówno w przypadku podłoży gładkich, jak i porowatych, wewnątrz i na zewnątrz, bez konieczności gruntowania. Jest neutralny dla podłoża, a także posiada certyfikat EMICODE EC1 Plus, co potwierdza spełnianie najbardziej restrykcyjnej normy w zakresie ograniczenia emisji lotnych związków organicznych mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia. Klej jest także bezpieczny dla alergików.
Bostik MAMUT GLUE jest odporny na spływanie - przy klejeniu poziomym, jak i pionowym. Jego bezskurczowe właściwości zapobiegają powstawaniu rys, pęcherzy i pęknięć. Klej nie zawiera izocyjanianów, silikonu i rozpuszczalników, dzięki czemu jest bezpieczny w użyciu. Niemal bezwonny i neutralny chemicznie, Bostik MAMUT GLUE może być także stosowany do powierzchni luster, nie powodując ich uszkadzania i odbarwiania.


Uniwersalność = Bostik MAMUT GLUE


Ten innowacyjny klej montażowy od Bostik nie wymaga użycia wody i nie zawiera rozpuszczalników. Po wyschnięciu jest trwale elastyczny i odporny na działanie czynników atmosferycznych – na przykład wody oraz temperatury od -40 do +90 stopni. Bostik MAMUT GLUE doskonale zastępuje śruby, kołki i gwoździe, a także można go stosować bez konieczności gruntowania.


Bostik MAMUT GLUE jest także wysoce uniwersalny. Jego zastosowanie jest różnorodne, dlatego zdecydowanie ułatwi wszelkie prace – nie tylko remontowo-budowlane. Sprawdzi się między innymi do klejenia listew, ram, progów, stolarki meblowej - blatów, półek, frontów, jak również parapetów, gzymsów, okładzin, materiałów izolacyjnych, luster, maskownic, obudów, tablic, ekranów, paneli oraz materiałów dekarskich, na przykład blachy, dachówek ceramicznych lub cementowych. Klej ma doskonałą przyczepność do podłoży betonowych, z tynku, gipsu, szkła, stali, ceramiki budowlanej, kamienia, metalu, PCW, lakierowanego drewna, polistyrenu, poliestru i tworzyw podobnego typu.
Wszechstronny i stosowany do większości materiałów Bostik MAMUT GLUE to klej, który jest nieodłącznym wyposażeniem każdego domu. Dzięki swej uniwersalności, a także mamuciej trwałości i sile, zdecydowanie ułatwia życie codzienne, sprawdzając się w przypadku wszelkiego rodzaju prac związanych z trwałym mocowaniem elementów.

  Fot. Bostik

 

 

------------------------------------------

O firmie Bostik:
Bostik to wiodący na świecie specjalista w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowuje i dostarcza innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Firma Bostik obecna jest w 45 krajach, w których reprezentują ją 54 centra produkcji, dystrybucji, sprzedaży i administracji.

GutPR

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe