Otwarcie ulicy Klasztornej w Gryficach

  • 5.10.2017, 11:46
  • Stanisław Razmus
Otwarcie ulicy Klasztornej w Gryficach

W środę 4 października odbyło się oficjalne otwarcie ulicy Klasztornej w Gryficach po gruntownym remoncie nawierzchni. W symbolicznej uroczystości wzięli udział Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, Sekretarz Powiatu Gryfickiego Stanisław Hołubczak, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gryficach Sławomir Ruszkowski i przedstawiciel wykonawcy.

Prace w ramach projektu „Przebudowa ulic Klasztornej i Szewskiej w m. Gryfice w ciągu drogi powiatowej nr 3209Z. rozpoczęły się jeszcze w lipcu rozbiórką dotychczasowych elementów, w dalszej kolejności podjęto roboty ziemne w przygotowujące do położenia nowej nawierzchni z kostki brukowej wraz z budową kanalizacji aby zakończyć inwestycję położeniem nowej nawierzchni i uporządkowaniem otoczenia. Nowa forma zagospodarowania ulicy Klasztornej doskonale komponuje się z niedawno powstałą kładką przez Regę co już doceniają mieszkańcy Gryfic.

 Całkowity koszt zadania zamknął się kwotą 650 tys. złotych.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe