Wigilia dla potrzebujących w Nowogardzie

  • 24.12.2021, 14:23
  • Redakcja
Wigilia dla potrzebujących w Nowogardzie
W przeddzień Wigilii 23 grudnia na Placu Wolności w Nowogardzie z inicjatywy burmistrza Roberta Czapli odbyło się wigilijne spotkanie dla potrzebujących nie tylko osób samotnych czy będących w trudnej sytuacji materialnej ale do wszystkich którzy mieli potrzebę lub ochotę na takie wigilijne spotkanie, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

Przygotowano klasyczny zestaw wigilijnych potraw: barszcz z uszkami, ryba, pierogi oraz kapusta z grzybami które można było sobie spożyć w wygodnym dla siebie miejscu z zachowaniem ograniczeń epidemicznych.

Burmistrz Robert Czapla trochę ubolewał, że ze względu na „COVID” nie można było zorganizować wigilijnego spotkania – wzorem lat ubiegłych – w Nowogardzkim Domu Kultury i spożyć wspólny posiłek w cieple i przy muzyce, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców którzy zgłaszali oczekiwanie wigilijnego wspólnego spotkania zorganizowano na placu stoisko na którym każdy mógł otrzymać wigilijny poczęstunek, a przy okazji dzięki opadom śniegu zrobiło się wokół biało i dzięki temu spotkanie mogło się odbyć w bardziej świątecznej przyjemnej atmosferze.

Redakcja

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe